NR: 446050 SKRIVBORD tidigt 1900-tal, vitmålat, H 75/86, B 81, D 58 (cm) bruksslitage, spricka, 1 fot med litet avslag, nyckel saknas.

Avslutas 2018-11-17 19:18:00 om

Utropspris

183702 2018-11-13 18:12:08 225
98961 2018-11-10 20:39:49 200
93939 2018-11-11 21:42:48 125
176000 2018-11-08 20:11:50 50