NR: 446050 SKRIVBORD tidigt 1900-tal, vitmålat, H 75/86, B 81, D 58 (cm) bruksslitage, spricka, 1 fot med litet avslag, nyckel saknas.

Utropspris

700

93618 2018-11-17 19:25:52 700
176386 2018-11-17 19:25:01 650
93618 2018-11-17 19:22:45 600
176386 2018-11-17 19:21:10 550
93618 2018-11-17 19:21:46 550
93618 2018-11-17 19:19:39 475
93618 2018-11-17 19:19:28 450
176386 2018-11-17 19:17:38 425
93618 2018-11-17 19:19:20 400
93618 2018-11-17 19:19:07 350
93358 2018-11-17 17:48:12 300
184036 2018-11-16 22:17:07 275
183702 2018-11-13 18:12:08 250
169602 2018-11-15 13:51:17 250
98961 2018-11-10 20:39:49 200
93939 2018-11-11 21:42:48 125
176000 2018-11-08 20:11:50 50