NR: 446051 KARMSTOLAR 1 par, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, bruksslitage, någon mindre fläck.

Avslutas 2018-11-17 19:20:00 om

Utropspris

186723 2018-11-12 16:49:19 300
94094 2018-11-09 18:37:31 275
186723 2018-11-12 16:49:08 250
102112 2018-11-11 16:04:53 200
170161 2018-11-09 15:11:34 150
94094 2018-11-09 18:37:13 150