NR: 446052 SOFFBORD Jean Huber "Focus" Tingströms, BRa bohag serien, 1950/60-tal, teak, H 53, B 133, D 55 (cm) slitage, skavmärken.

Avslutas 2018-11-17 19:04:00 om

Utropspris

178916 2018-11-11 14:16:17 90
168356 2018-11-10 19:51:22 80
182224 2018-11-10 00:09:30 70
186610 2018-11-09 19:04:17 60
178973 2018-11-08 22:08:34 50