NR: 446052 SOFFBORD Jean Huber "Focus" Tingströms, BRa bohag serien, 1950/60-tal, teak, H 53, B 133, D 55 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris

475

168356 2018-11-17 19:00:53 475
178973 2018-11-17 18:53:49 450
185771 2018-11-15 19:13:00 425
178973 2018-11-17 18:53:42 400
180766 2018-11-16 21:26:42 350
92414 2018-11-16 08:16:13 150
168652 2018-11-15 15:32:11 100
178916 2018-11-11 14:16:17 90
168356 2018-11-10 19:51:22 80
182224 2018-11-10 00:09:30 70
186610 2018-11-09 19:04:17 60
178973 2018-11-08 22:08:34 50