NR: 446053 SKINNPUFF 1900-talets andra hälft, H 30, Dia 48 (cm) bruksslitage.

Utropspris

168356 2018-11-17 19:08:31 150
180668 2018-11-16 21:45:56 125
168224 2018-11-16 22:06:30 125
168224 2018-11-16 22:05:52 90
170651 2018-11-13 13:40:45 50