NR: 446054 SOFFBORD 1950/60-tal, fanerat med teak, H 56, B 135, D 63 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris

181532 2018-11-10 18:07:54 200
16030 2018-11-17 19:20:42 200
16030 2018-11-17 19:20:34 150
16030 2018-11-17 19:20:27 100
16030 2018-11-17 19:20:18 80
100646 2018-11-16 22:51:05 60