NR: 446054 SOFFBORD 1950/60-tal, fanerat med teak, H 56, B 135, D 63 (cm) mindre bruksslitage.

Avslutas 2018-11-17 19:24:00 om

Utropspris

181532 2018-11-10 18:07:54 50