NR: 446056 SATSBORD 1950/60-tal, 3 delar, teak, det största H 48, B 61, D 41 (cm) bruksslitage, brännmärke.

Utropspris

1250

186799 2018-11-17 19:12:50 1250
186835 2018-11-17 19:12:25 1200
186799 2018-11-17 19:11:35 1150
186835 2018-11-17 19:11:04 1100
186799 2018-11-17 19:10:16 1050
186835 2018-11-17 19:08:23 1000
186799 2018-11-17 19:07:56 950
186835 2018-11-17 19:04:58 900
186799 2018-11-17 19:07:47 900
186835 2018-11-17 19:04:38 850
186799 2018-11-17 19:04:18 800
186835 2018-11-17 19:03:27 750
186799 2018-11-17 19:04:11 750
186835 2018-11-17 18:58:58 700
186799 2018-11-17 19:04:04 700
178973 2018-11-17 18:54:12 600
186835 2018-11-17 18:58:27 550
186799 2018-11-17 18:50:10 450
186835 2018-11-17 12:16:52 425
186799 2018-11-11 16:18:31 400
186835 2018-11-17 12:14:30 400
186835 2018-11-17 12:14:07 350
168281 2018-11-11 11:51:40 300
186799 2018-11-11 08:29:59 250
168281 2018-11-11 11:51:31 250
168281 2018-11-10 15:57:33 175
182224 2018-11-10 00:10:18 150
92042 2018-11-09 21:05:59 125
93366 2018-11-08 21:45:31 100
101002 2018-11-09 13:17:04 80
178973 2018-11-08 22:08:06 60