NR: 446056 SATSBORD 1950/60-tal, 3 delar, teak, det största H 48, B 61, D 41 (cm) bruksslitage, brännmärke.

Avslutas 2018-11-17 19:06:00 om

Utropspris

186799 2018-11-11 16:18:31 325
168281 2018-11-11 11:51:40 300
186799 2018-11-11 08:29:59 250
168281 2018-11-11 11:51:31 250
168281 2018-11-10 15:57:33 175
182224 2018-11-10 00:10:18 150
92042 2018-11-09 21:05:59 125
93366 2018-11-08 21:45:31 100
101002 2018-11-09 13:17:04 80
178973 2018-11-08 22:08:06 60