KHAV


615636
VÄGGHYLLA John Kandell "Pilaster" Källemo, 1900/2000-tal, björk, H 205 ...
Aktuellt bud: 1200
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:00:00
615619
BORD 18/1900-tal, med låda, furu, H 69, B 104, D 58 (cm) slitage, torr ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:02:00
615620
SALSSKÅP Allmoge 1800-tal, H 183, B 124, D 47 (cm) slitage, färgsprick ...
Aktuellt bud: 1200
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:04:00
615621
SKÄNK 1800-talets andra hälft, furu, H 123, B 103, D 46 (cm) slitage. ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:06:00
615622
BOKHYLLA 1950/60-tal, ek & teakfanér, utdagbar skiva, skjutluckor, H 7 ...
Aktuellt bud: 1100
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:08:00
615623
SNURRFÅTÖLJ BD Möbel, Finland 2000-tal, med fotpall, stomme i skiktlim ...
Aktuellt bud: 1200
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:10:00
615630
GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft, plåt & mässing, ställbar, höjd stån ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:12:00
615625
BYRÅ 1900-talets andra hälft, H 87, B 50, D 29 (cm) bruksslitage, skav ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:14:00
615631
GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft, guldfärgade stålrör, ställbar arm, ...
Aktuellt bud: 475
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:16:00
615627
BOKHYLLA 1960-tal, fanerad med teak, H 62/185, B 88, D 42 (cm) brukssl ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:18:00
615626
SKÅP 1900-talets andra hälft, H 76, B 70, D 26 (cm) bruksslitage, skav ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:20:00
615624
AVLASTNINGSBORD Stressless 1900-talets andra hälft, H 63, Skiva 38x49 ...
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:22:00
615628
HALLMÖBEL 1900-talets andra hälft, fanerad med valnöt, byrå H 68, B 10 ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:24:00
615647
MODULSOFFA Ikea "Vallentuna" 2 sittdelar H 45, B 100, D 80 (cm/st) 1 r ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:26:00
615633
GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft, 2 ställbara spotlights, kromad stån ...
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:28:00
615879
RING MED STEN 18 k, stpl Victorin John Varberg 1939, strl 18.5 mm, vik ...
Aktuellt bud: 1200
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:30:00
615880
RING 18 k med 3 st stenar, strl 20.3 mm, vikt 5 gram.
Aktuellt bud: 1850
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:32:00
615881
RING 18 k röd och vitguld med diamanter på 0.20 ct, strl 18.5 mm, vikt ...
Aktuellt bud: 1500
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:34:00
615882
RING 18 k, strl 18.2 mm, vikt 2.9 gram.
Aktuellt bud: 1100
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:36:00
615883
RING 18 k med stenar, stpl Guldfynd AB, strl 18.8 mm, vikt 1.3 gram.
Aktuellt bud: 500
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:38:00
615884
RING 18 k med stenar, ojämn form, stpl Guldfynd AB, strl 20 mm, vikt 1 ...
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:40:00
615885
ÖRHÄNGEN 2 st 18 k, d 2.5 cm, vikt 1 gram.
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:42:00
615886
RING 18 k med blå sten, stpl Guldfynd AB, strl 18.2 mm, vikt 2.9 gram. ...
Aktuellt bud: 1000
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:44:00
615887
RING 18 k med diamanter 0.15 ct, stpl Guldfynd AB, strl 19.3 mm, vikt ...
Aktuellt bud: 1550
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:46:00
615888
ÖRHÄNGEN 2 st 18 k med stenar, vikt 0.5 gram.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:48:00
615889
ÖRHÄNGEN 2 st 18 k med stenar.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:50:00
615890
ÖRHÄNGEN 2 st 18 k med stenar, 0.5 gram.
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:52:00
615891
ÖRHÄNGEN 2 st 18 k med sten och pärla, vikt 0.6 gram.
Aktuellt bud: 950
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:54:00
615892
ÖRHÄNGEN 2 st 18 k med stenar, vikt 0.5 gram.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:56:00
615893
ÖRHÄNGEN 2 st 18 k med stenar, vikt 0.4 gram.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2023-02-05 19:58:00
615894
ÖRHÄNGEN 2 st olika, 18 k med stenar, vikt 0.5 gram.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2023-02-05 20:00:00
615895
ÖRHÄNGEN 2 st 18 k med stenar, vikt 0.4 gram.
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2023-02-05 20:02:00
615896
ARMBAND förgylld metall med granat.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2023-02-05 20:04:00
615897
HALSBAND 18 k, l 48 cm, vikt 5.9 gram.
Aktuellt bud: 2300
Auktionen avslutas: 2023-02-05 20:06:00
615829
DAMARMBANDSUR 18 k i ur och armband, totalvikt 26.1 gram.
Aktuellt bud: 9000
Auktionen avslutas: 2023-02-05 20:08:00
615830
DAMARBANDSUR Flora, 18 k i uret.
Aktuellt bud: 900
Auktionen avslutas: 2023-02-05 20:10:00
615831
HERRARMBANDSUR Certina, 18 k i ur och armband, totalvikt 64.5 gram.
Aktuellt bud: 20300
Auktionen avslutas: 2023-02-05 20:12:00
615832
FRACKUR Omega, vitmetall, ca 5 cm.
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2023-02-05 20:14:00
615833
FICKUR Silver, Omega, d ca 5 cm.
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2023-02-05 20:16:00
615834
FICKUR Silver, Omega, ngn buckla på boetten, d ca 5 cm.
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2023-02-05 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur