562139
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:00:00
562134
PALL 1900-talets mitt, furu, H 49, L 50, B 30 (cm) bruksslitage.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:02:00
562140
GOLVLAMPA 1950/60-tal, teak & mässing, höjd 130 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:04:00
562141
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:06:00
562145
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:08:00
562155
Aktuellt bud: 1150
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:10:00
562143
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:12:00
562144
STOLAR 6 st, Jugend "Äpplet" Tidigt 1900-tal, ek, bruksslitage.
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:14:00
562142
SOLUR 1900-talets mitt, H 92, Dia 50 (cm) bruksslitage.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:16:00
562149
Aktuellt bud: 1050
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:18:00
562154
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:20:00
562158
KORGSTOLAR 3 st, 1900-talets andra hälft, rotting, bruksslitage.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:22:00
562165
Aktuellt bud: 500
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:24:00
562166
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:26:00
562168
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:28:00
562263
JUSSI TAIPALEENMÄKI litografi 199/260, 35x48 cm.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:30:00
562264
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR litografi 4/30, 56x42 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:32:00
562265
EVA BOSTRÖM litografi 74/190, 43x56 cm.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:34:00
562266
KARIN BORGSTRÖM opd, 46x56 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:36:00
562267
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd, sign, 55x49 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:38:00
562268
EINAR KRUGER "Trången" Tylösand, 46x50 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:40:00
562269
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd, 54x45 cm.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:42:00
562270
BERTIL WIDBRANT opd, 45x54 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:44:00
562271
SPEGEL Empirestil, modern tillverkning, 57x46 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:46:00
562272
SPEGEL försilvrad ram, 67x72 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:48:00
562273
TORD FALK litografi 21/80, 50x37 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:50:00
562274
GÖSTA LINDERHOLM litografi 22/225, 41x29 cm.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:52:00
562275
AL WAGIELLA litografi 288/350, 38x29 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:54:00
562276
BENGT BÖCKMAN litografi 53/199, 22x35 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:56:00
562277
LENA GRUNDÉN litografi 23/30, 38x48 cm.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-09-27 19:58:00
562278
LOUIS NITKA litografi 80/195, 14x24 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-09-27 20:00:00
562279
MARIKA LANG litografi, 54x40 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-09-27 20:02:00
562280
EVY LÅÅS litografi 13/175, 24x29 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-09-27 20:04:00
562281
JUSSI TAIPALEENMÄKI litografi 199/260, 36x48 cm.
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2021-09-27 20:06:00
562282
LILIAN MICHELIN litografi 68/190, 28x37 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-09-27 20:08:00
562283
LENA GRUNDÉN litografi 23/30, 30x40 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-09-27 20:10:00
562284
MICHAEL QVARSEBO numrerat tryck, 40x31 cm.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2021-09-27 20:12:00
562285
OLGA SEMENOVA litografi 92/190, 60x39 cm.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-09-27 20:14:00
562286
LENA GRUNDÉN litografi 23/30, 40x30 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-09-27 20:16:00
562287
EVY LÅÅS litografi, oramad, 87x117 cm.
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2021-09-27 20:18:00

LARS LERIN såld för 196 000 kr