KHAV




539728
LED-TV Sony 75" KD-75XG8096, Android TV, 4k Ultra HD, HDR 10 & HLG, 4 ...
Aktuellt bud: 3800
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:00:00
539721
TRÄDGÅRDSGRUPP Grythyttan Stålmöbler, 1900/2000-tal, 4 st karmstolar " ...
Aktuellt bud: 7900
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:02:00
539717
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, smide, höj/sänkbar, höjd stång 178 cm, bru ...
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:04:00
539720
MATGRUPP Gustaviansk stil, Axetmodell, 1900-talets andra hälft, vitmål ...
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:06:00
539724
TRÄDGÅRDSMÖBEL 1900/2000-tal, stålrör & trä, 4 karmstolar, fällbart bo ...
Aktuellt bud: 1300
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:08:00
539718
HYLLA 1900-talets mitt, H 149, B 41, D 22 (cm) bruksslitage.
Aktuellt bud: 900
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:10:00
539723
MATGRUPP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, 4 stolar, bord H 7 ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:12:00
539725
SKRIVBORD 1900-talets första hälft, björk, skuren dekor, H 76, B 128, ...
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:14:00
539716
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, smide, höj/sänkbar ca 127-178 cm, defekt l ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:16:00
539722
SÄNGBORD 1 par, Ikea 1900/2000-tal, vitmålade, H 72, B 47, D 38 (cm) b ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:18:00
539726
BORDSCIRKELSÅG Scheppach, 3-fas 400 V, längd 130, sågbord 80x56 (cm) b ...
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:20:00
539727
BOCKBORD 1900-talets mitt, furu, H 70, B 130, D 69 (cm) bruksslitage.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:22:00
539741
UTDRAGSSOFFA Tidigt 1900-tal, furu, längd 188 cm, slitage, maskstungen ...
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:24:00
539742
VITRINSKÅP 1900-talets andra hälft, furu, H 197, B 107, D 40 (cm) bruk ...
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:26:00
539710
PALL 1900-talets andra hälft, rödmålad, H 56, Dia 34 (cm) bruksslitage ...
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:28:00
539719
BYRÅAR 1 par, Sent 1900-tal, klädda med konstläder, 14 lådor per/st, i ...
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:30:00
539641
RELIEF gips, Orla Meiers gjuteri, totalmått 108x84 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:32:00
539642
BORDSSPEGEL Mässing, höj och sänkbar, h 37 cm.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:34:00
539587
PARTI plåtskyltar, lykta m.m.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:36:00
539588
PARTI rökpust för biodling, koppar, bensindunk.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:38:00
539696
SERVIS stengods, Höganäs ca 80 delar.
Aktuellt bud: 475
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:40:00
539697
FARTYGSMODELL längd 65 cm, höjd 50 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:42:00
539698
LAMPFOT i form av tapetvals, höjd 65 cm.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:44:00
539699
LAMPFOT i form av tapetvals, höjd 75 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:46:00
539700
STEREODELAR högtalare JVC, förstärkare Sony.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:48:00
539685
MATSERVIS Gustafsberg, "Hagtorn", 47 delar, några delar med skador bl. ...
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:50:00
539686
KAFFESERVIS Hackefors.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:52:00
539687
VAPENSKÖLD Göteborg, 25x16 cm.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:54:00
539688
VINGLAS 10 st, höjd 20 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:56:00
539689
GLAS 11 st, antika, blåsta, höjd 10.5 cm.
Aktuellt bud: 450
Auktionen avslutas: 2021-03-08 19:58:00
539690
GLAS 5 st, Reijmyre Antik, höjd 7 cm.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-03-08 20:00:00
539691
GLAS 6 st Orrefors 7.5 cm, 4 st antika, 10 cm , naggar.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2021-03-08 20:02:00
539692
VINGLAS 8 st, kosta Boda "Line", höjd 16.5 cm.
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-03-08 20:04:00
539693
GLAS 8 st, höjd 13.5 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-03-08 20:06:00
539694
PARTI porslin, ett lock med nagg.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-03-08 20:08:00
539801
LJUSSTAKE smide, höjd 41 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-03-08 20:10:00
539802
KOPPARKASTRULLER 7 st, diameter 22 cm ock mindre.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2021-03-08 20:12:00
539803
SKINNVÄSKA ca 25x40 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-03-08 20:14:00
539804
SAMLARBIL Chevrolet Camaro 1967, skala 1:18.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-03-08 20:16:00
539805
SAMLARBIL Chevrolet Fleetmaster (Woody) 1948, skala 1:18.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-03-08 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur