KHAV


485039
ELEFANTPIEDESTAL höjd 43 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2019-10-23 22:42:00
485098
TV Samsung 32 tum, med fjärrkontroll.
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2019-10-23 22:42:00
485088
SKYLTSTÄLL John Silver 70x31 cm, skruv saknas.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2019-10-23 22:44:00
485099
MJÖLKBEHÅLLARE + 2 ZINKHINKAR.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2019-10-23 22:46:00
485097
DAMMSUGARE Electrolux, Ultra Silencer.
Aktuellt bud: 700
Auktionen avslutas: 2019-10-23 22:48:00
485036
ARBETSLAMPA Artemide "Tizio" design Richard Sapper.
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2019-10-23 22:50:00
485085
TAKLAMPA höjd exklusive förlängning 45 cm
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2019-10-23 22:52:00
485094
FÅRSKINN.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2019-10-23 22:54:00
485093
URBAN STRÖM "Trålare", Halvbåtsmodell, signerad, längd 141 cm.
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2019-10-23 22:56:00
485091
URBAN STRÖM "Trålare", Halvbåtsmodell, signerad, längd 48 cm.
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2019-10-23 22:58:00
485092
URBAN STRÖM "Trålare", Halvbåtsmodell, signerad, längd 80 cm.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2019-10-23 23:00:00
485556
SIDEBOARD Gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, H 74, B 16 ...
Aktuellt bud: 500
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:00:00
485552
STOLAR 1 par, Yngve Ekström "Pinocchio" 1950/60-tal, björk, sitsar fan ...
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:02:00
485558
SALONGSBORD Karl-Johan, 1800-tal, fanerat med valnöt, 4 lådor, H 73, D ...
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:04:00
485559
STOLAR 3 st, 18/1900-tal, böjträ, svartmålade, omklädda, bruksslitage. ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:06:00
485561
BORD Allmoge 17/1800-tal, med låda, H 70, B 92, D 76 (cm) slitage, ost ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:08:00
485363
STOL Modern tillverkning, klädd med sammet, nytt demo ex.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:10:00
485370
PINNSOFFA Nesto, modell "A 10" 1900-talets andra hälft, björk, längd 1 ...
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:12:00
485369
SOFFBORD Engelsk stil, 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, fothylso ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:14:00
485364
HÄNGVITRINSKÅP 18/1900-tal, ek, blyinfattat glas, H 42, B 37, D 17 (cm ...
Aktuellt bud: 400
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:16:00
485365
SKÅP Karl-Johan 1800-tal, fanerat med mahogny, välvd dörr, kolonner me ...
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:18:00
485366
PINNSTOLAR 1 par, Nesto, modell "A 10" 1900-talets andra hälft, björk, ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:20:00
485367
KLAFFBORD 18/1900-tal, vitmålat, 1 klaff, H 75, Skiva 26+47 x 100 (cm) ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:22:00
485368
GOLVLAMPA 1900-talets första hälft, med bord, H 165, Dia skärm 71 (cm) ...
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:24:00
485554
KARMSTOLAR 6 st, Miljö Expo, stämplade 1997, svartlackerade stålrör, f ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:26:00
485502
PIEDESTAL Empirestil, 1900-talets mitt, förgylld dekor, stenskivor, hö ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:28:00
485100
ZINKBALJA Lyckeby 20 liter
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:30:00
484971
TELEFONHYLLA längd 37 cm, skador.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:32:00
484960
PUTTMATTA.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:34:00
484936
FÖNSTER 149x47 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:36:00
485340
SKOLKARTA Asien, bredd 175 cm, slitage.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:38:00
485035
PARTI kopparföremål.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:40:00
485090
BILBANA Märklin 1409.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:42:00
485095
SADEL Stübben.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:44:00
485086
BLOMBORD kopparform på smid ställning, höjd 60 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:46:00
485300
ELEMENT för vattenburen värme, Purmo, 60x70 cm, nyskick.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:48:00
485082
KUDDAR 1+2+2, ca 50x50 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:50:00
484594
LJUSSTAKAR paret, kristall, Orrefors, diameter 11 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:52:00
484595
VAS design Maria Vinka, höjd 35 cm.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:54:00
484596
KAFFEKANNA + SKÅL skålen med spricka.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-10-24 19:56:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
LÖSÖRE YVONNE GRAHNS DB
Försäljes i september
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur