KHAV


534606
SIDEBOARD Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, H 81 B 183 D 44 ( ...
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:00:00
534608
SOFFA 1900-tal, längd 190 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:02:00
534610
HÄNGVITRINSKÅP 1900-talets andra hälft, H 76 B 80 D 23 (cm), bruksslit ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:04:00
534609
CHIFFONJÉ 1800-tal, furu, H 124 B 113 D 49 (cm), bruksslitage/skavmärk ...
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:06:00
534607
MATGRUPP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, Axetmodell, 6 stol ...
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:08:00
534611
HÄNGVITRINSKÅP 1900-talets andra hälft, H 76 B 80 D 23 (cm), bruksslit ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:10:00
534619
SPEGEL MED TRYMÅ, Rokokostil, modern tillverkning, förgyllt, stenskiva ...
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:12:00
534617
KARMSTOL 1900-talets andra hälft, kromade stålrör, slitage, korrosion, ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:14:00
534614
SOFFBORD Modern tillverkning, glasskiva, H 55 B 90 D 90 (cm), mindre b ...
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:16:00
534613
BARSTOLAR 1 par, 2000-tal, kromade stålrör, dynor klädda med svart kon ...
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:18:00
534616
BYRÅ/SÄNGBORD Rokokostil, intarsia med blommor, H 73 B 40 D 33 (cm), b ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:20:00
534620
KÄRRA 1900-talets andra hälft, flakets storlek 102x44 cm, slitage.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:22:00
534621
GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft, höjd 135 cm, mindre bruksslitage. ...
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:24:00
534622
STOL 1900-talets andra hälft, Karl-Johan stil, björk, mindre bruksslit ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:26:00
534618
TRAPPSTEGE Aluminium, max ståhöjd 70, hopfällbar, slitage/färgfläckar. ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:28:00
533887
BRICKA pläter, 27x40 cm.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:30:00
533888
SERVISPORSLIN 16 delar, Rörstrand Taffel.
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:32:00
533889
SERVISPORSLIN "Mira Mare", Marianne Westman, Rörstrand, 6 tekoppar med ...
Aktuellt bud: 400
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:34:00
533890
RAKKNIVAR 4 st.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:36:00
533891
FLASKSKEPP längd 24 cm.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:38:00
533892
RELIEF Solsieg, Uggla, 32 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:40:00
533893
RADIOMOTTAGARE längd 32 cm, skador.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:42:00
533894
PARTI kaffeporslin "mormorsrosor".
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:44:00
533895
PARTI kaffevarnar, tunna, konsolhylla.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:46:00
533896
PARTI stop, lockurna m.m., tillbringaren med nagg.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:48:00
533897
BÄRNSTENSHALSBAND 2 st, längd 85 och 145 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:50:00
533898
VAS + FAT Rörstrand, vasens höjd 22 cm.
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:52:00
533899
PARTI pressglas, snapsglas.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:54:00
533900
GLAS 8+8, höjd 12/14.5 cm, flera med nagg.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:56:00
534001
PARTI relieftavlor Frykenmarchen, Solsieg, skål Nittsjö, krukor Höganä ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-01-19 19:58:00
534002
LJUSSTAKAR 4 st, Iittala Festivo, höjd 8/12/14/18 cm.
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2021-01-19 20:00:00
518815
DATOR Processor: Intel Core i7-6700K 4.0GHz + Cooler Master kylare, Mo ...
Aktuellt bud: 2800
Auktionen avslutas: 2021-01-19 20:02:00
518816
PARTI Datortillbehör, webbkamera logitech 1080p, trådlöst närverkskort ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-01-19 20:04:00
533800
STEN JERNBERG samling oljor, teckningar m.m. se förteckning.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-01-19 20:06:00
534009
BORDSLAMPOR 2 st, snarlika, höjd 41 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-01-19 20:08:00
534010
SKÅL konstglas, signerad Kedelv Flygsfors -55, längd 16 cm
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2021-01-19 20:10:00
534011
TILLBRINGARE höjd 28 cm.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2021-01-19 20:12:00
534012
FAT silver, diameter 24 cm, vikt 225 g, gravyr.
Aktuellt bud: 800
Auktionen avslutas: 2021-01-19 20:14:00
534013
SKÅL Orrefors, Fuga, diameter 19 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-01-19 20:16:00
534014
VÄGGKLOCKA med timer, plåt, 24x31 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-01-19 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur