KHAV

På grund av sjukdom tar det längre tid än vanligt att skicka inropade föremål.

Vårens Kvalitetsauktion
Inlämning pågår
Vårens Kvalitetsauktion
Inlämning pågår
Vårens Kvalitetsauktion


546674
FONTÄN Stenmaterial/Betong, Delfin, höjd 74 cm, förberedd med slang, p ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:00:00
546688
MATGRUPP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, Axetmodell, 6 stol ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:02:00
546668
SOFFA & 2 FÅTÖLJER Ire Möbel - Skillingaryd, 2000-tal, ben i aluminium ...
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:04:00
546679
SOFFA Bröderna Andersson, 1960-tal, stomme i jakaranda, längd 193 cm, ...
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:06:00
546680
MATBORD 1950/60-tal, fanerat med teak, H 73, Dia 106 (cm) bruksslitage ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:08:00
546650
STOLAR 2 st, 1900-talets andra hälft, fanerade med mahogny, skuren dek ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:10:00
546651
KOLONNPIEDESTALER 1 par, 1900-talets första hälft, björk, H 75, Dia 25 ...
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:12:00
546652
PALL 1800-talets andra hälft, svarvade ben, H 43, B 40, D 40 (cm) bruk ...
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:14:00
546654
BYRÅ Senbarockstil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, H 71, B 78, ...
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:16:00
546656
SOLSTOLAR 1 par, 1960-tal, stålrör, hopfällbara, bruksslitage, fläckar ...
Aktuellt bud: 700
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:18:00
546657
PIEDESTAL Empirestil, 1900-talets mitt, förgylld dekor, stenskivor, hö ...
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:20:00
546659
STOLAR 1 par, 2000-tal, kromat stål, detaljer i mässing, slitage, korr ...
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:22:00
546660
SKULPTUR Får, i gjutmassa, H 60, L 60 (cm)
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:24:00
546658
PIEDESTAL Empirestil, 1900-talets mitt, stenskiva, höjd 65 cm, dekorbo ...
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:26:00
546662
SKULPTUR Stegrande häst, i gjutmassa, höjd 81 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:28:00
546748
VÄGGLAMPA höjd ca 35 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:30:00
546749
PARTI Värmlandslitteratur, bl.a. Finnbygden.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:32:00
546750
SVEN SCHÜTZER-BRANZÉN opp 21x23, Sommarkväll vid tjärn.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:34:00
546751
ABU-RÖKEN.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:36:00
546752
SYMASKIN Husqvaran Practica.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:38:00
546753
SÄMGLAMPOR 6 st, 20 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:40:00
546754
PARTI lerkrukor, krukställ.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:42:00
546755
BLANDARE FM Mattsson.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:44:00
546756
TRÖJA Fjällräven G-1000, strl M.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:46:00
546757
JACKA Craft strl L.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:48:00
546758
PARTI tröja Sondre, jeans Lewi Strauss och Lee.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:50:00
546937
FIGURIN höjd 30 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:52:00
546938
BORDSLAMPA höjd 67 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:54:00
546939
ARBETSHANDSKAR 8 par.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:56:00
546940
JORDGLOB med belysning och träfot, höjd 40 cm.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-05-07 19:58:00
546941
VINGLAS 3 st, Kosta Boda "Tulipa", Ulrica Hydman-Vallien, höjd 24 cm. ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-05-07 20:00:00
546942
KAFFEKOPPAR 6 st med fat, Gefle "Luxor".
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-05-07 20:02:00
546943
PARTI våg NilsJohan, mässingspotta, konservöppnare galjar m.m.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-05-07 20:04:00
546944
VERKTYGSSATS.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-05-07 20:06:00
546945
FICKKNIVAR stort parti.
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2021-05-07 20:08:00
546946
PARTI rutslipad kristall, höjd 1 cm och lägre.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-05-07 20:10:00
546947
PARTI klockaskar bl.a. Omega, prismor, nycklar, beslag.
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-05-07 20:12:00
546948
BANKFACKSLÅDA 5x24x42 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-05-07 20:14:00
546949
SKIFTNYCKLAR bl.a. Bahco.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-05-07 20:16:00
546950
PARTI diverse kuriosa.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-05-07 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur