KHAV
Inlämning pågår till kommande Kvalitetsauktion


565541
MATBORD Skaraborgs Möbelindustri - Tibro, 1960-tal, fanerat med teak, ...
Aktuellt bud: 1200
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:00:00
565542
MATSALSGRUPP Gustaviansk stil, City Möbler AB - Tibro, 1900/2000-tal, ...
Aktuellt bud: 500
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:02:00
565544
BOKHYLLA 1950/60-tal, fanerad med teak, underdel med skjutluckor & låd ...
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:04:00
565549
FÅTÖLJER 1 par, Solgården - Sverige 1900/2000-tal, Gripsholmsmodell, b ...
Aktuellt bud: 1800
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:06:00
565548
HYLLA 1900-talets andra hälft, bonad furu, kannelerad dekor, H 110, B ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:08:00
565536
BYRÅ Tidigt 1900-tal, 4 lådor, vitmålad, beslag i mässing, H 94, B 90, ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:10:00
565538
FÅTÖLJ Img - Norge 2000-tal, med fotpall, stomme i skiktlimmad bok, kl ...
Aktuellt bud: 4800
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:12:00
565537
BYRÅ 1800-tal, furu, 4 lådor, H 108, B 98, D 47 (cm) bruksslitage, tor ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:14:00
565539
FÅTÖLJER 2 st, Gripsholmsmodell, stomme i betsad bok, bruksslitage, sk ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:16:00
565535
ETAGEBORD Nyrenässans, 18/1900-tal, fanerat med valnöt, H 77, B 60, D ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:18:00
565557
SKULPTUR Gjutmassa, stegrande häst, höjd 80 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:20:00
565540
FÅTÖLJER 2 st, Gripsholmsmodell, stomme i betsad bok, bruksslitage, sk ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:22:00
565511
PIEDESTAL 1900-talets första hälft, höjd 115 cm, slitage, några fanérb ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:24:00
565509
TAMBURMAJOR Rokokostil, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd 184 cm, ...
Aktuellt bud: 950
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:26:00
565534
HÖRNHÄNGHYLLA Allmoge, 1800-tal, H B D (cm) slitage, sprickor.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:28:00
565701
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR sign J Lindgren 1917, opd, 38x50 cm.
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:30:00
565702
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR sign, akvarell, 54x74 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:32:00
565703
HARALD WIBERG litografi 1436/4000, 46x57 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:34:00
565704
ANDERS ZORN tryck, 43x28 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:36:00
565705
ANDERS ZORN tryck, 28x43 cm.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:38:00
565706
SPEGEL 1960 tal, h 107 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:40:00
565707
ACKE ÅSLUND 2 st litografier, 30x38 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:42:00
565708
SKOLPLANSCH dubbelsidig 84x62 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:44:00
565709
SKOLPLANSCH skada, 78x58 cm.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:46:00
565710
SKOLPLANSCH 71x52 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:48:00
565711
SKOLPLANSCH 71x52 cm
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:50:00
565712
SKOLPLANSCH 67X87 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:52:00
565713
SKOLPLANSCH 70x102 cm.
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:54:00
565714
SKOLPLANSCH 70x102 cm.
Aktuellt bud: 1100
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:56:00
565715
SKOLPLANSCH 100x70 cm.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-10-26 19:58:00
565716
MONICA SMETANA opd, 76x60 cm.
Aktuellt bud: 400
Auktionen avslutas: 2021-10-26 20:00:00
565717
AFFISCH Erling Ärlingsson, 71x50 cm.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-10-26 20:02:00
565718
SPEGEL 1940/50 tal, h 61 cm.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-10-26 20:04:00
565719
HENRI MORELL opd, 44x37 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-10-26 20:06:00
565720
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd, 45x38 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-10-26 20:08:00
565721
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR akvarell, sign, motiv från Byerum Öland, 33x49 ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-10-26 20:10:00
565722
YNGVE LUNDSTRÖM opd, 81x65 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-10-26 20:12:00
565298
TRYCK P.S Kröyer, 29x38 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-10-26 20:14:00
565299
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR antik, sign E Morgan, opd, 38x31 cm.
Aktuellt bud: 950
Auktionen avslutas: 2021-10-26 20:16:00
565300
OLLE RHÖNNSTAD "soligt vinterlandskap" opd, 46x55 cm, nyinramad.
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2021-10-26 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur