603819
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:00:00
603826
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:02:00
603823
Aktuellt bud: 1250
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:04:00
603818
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:06:00
603830
DAMCYKEL Dbs, 1950/60-tal, 28" hjul, mindre bruksslitage.
Aktuellt bud: 700
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:08:00
603829
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:10:00
603825
STOLAR 4 st, 1960-tal, ek, bruksslitage.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:12:00
603834
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:14:00
603837
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:16:00
603839
Aktuellt bud: 1100
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:18:00
603840
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:20:00
603827
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:22:00
603841
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:24:00
603838
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:26:00
603842
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:28:00
603162
Aktuellt bud: 900
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:30:00
603163
MATTA Bochara, handknuten, 230x172 cm, bruksslitage, mindre fläckar.
Aktuellt bud: 400
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:32:00
603164
MATTA Bochara, handknuten, 62x50 cm, slitage.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:34:00
603165
MATTA Gabbeh, handknuten, 202x141 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:36:00
603166
MATTA Hamadan, handknuten, 320x165 cm, slitage, fransar saknas.
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:38:00
603167
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:40:00
603168
Aktuellt bud: 1100
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:42:00
603169
GALLERIMATTA Farahan, Persisk, handknuten, 316x100 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:44:00
603170
MATTA Bochara, handknuten, 116x81 cm, några mindre fläckar.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:46:00
603171
MATTA Bochara, handknuten, 246x155 cm, slitage.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:48:00
603172
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:50:00
603173
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:52:00
603174
MATTA Persisk, handknuten, 190x126 cm, slitage, smutsig.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:54:00
603175
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:56:00
603176
GALLERIMATTA Täbriz Super, maskinknuten, 355x73 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2022-10-03 19:58:00
603177
GALLERIMATTA Täbriz Super, maskinknuten, 280x92 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2022-10-03 20:00:00
603178
MATTA Orientalisk, handknuten, 166x96 cm, bruksslitage, smutsig.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2022-10-03 20:02:00
603179
GALLERIMATTA Orientalisk, handknuten, 299x79 cm, mindre bruksslitage.
Aktuellt bud: 1300
Auktionen avslutas: 2022-10-03 20:04:00
603180
MATTA Handknuten, 149x84 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2022-10-03 20:06:00
603863
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2022-10-03 20:08:00
603864
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2022-10-03 20:10:00
603865
MATTA Persisk, handknuten, 128x85 cm, mindre fläckar.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2022-10-03 20:12:00
603866
MATTA Persisk, handknuten, 214x133 cm, slitage.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2022-10-03 20:14:00
603867
MATTA Orientalisk, handknuten, 198x91 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2022-10-03 20:16:00
603868
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2022-10-03 20:18:00

LARS LERIN såld för 196 000 kr