NR 486594
SIDEBOARD Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, H 80, B 191, D 45 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 1500-2000

2500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr