NR 486599
BYRÅ Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, dekor med bronser, stenskiva, H 79, B 96, D 51 (cm) bruksslitage.

Utropspris 1000-1500

1350 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr