NR 502530
STOLAR 4 st, Barockstil, 1900-talets första hälft, stomme i ek, skuren dekor, bruksslitage, någon mindre klädselskada, någon fläck.

Utropspris 600

60 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr