NR 502533
SERVERINGSVAGN 1900-talets andra hälft, mässing, löstagbar glasbricka, H 73, L 75, D 45 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 1000-1500

1700 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr