NR 533910
MATGRUPP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, 4 stolar, bord H 73, Dia 110 (cm) 1 iläggsskiva 59 cm, bruksslitage, skavmärken, några fläckar.

Utropspris 1000-1500

750 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr