NR 546607
SYBORD Sengustaviansk stil, signerat John Bergh - Mjölby, 1900-talets första hälft, fanerat med mahogny, beslag i mässing, H 64, B 73, D 45 (cm) bruksslitage, skavmärken, nyckel saknas.

Utropspris 500

225 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr