NR 546611
STOL Barock 1700-tal, sitthöjd 48, höjd 121 cm, slitage, mindre maskstungen. (Visning nedre hall på förfrågan).

Utropspris 500

2021-05-04 19:12:00

50 kr

12021-05-01 19:57:0650

LARS LERIN såld för 196 000 kr