NR 546617
TRÄDGÅRDSMÖBEL Jutlandia, 2000-tal, teak, 3 fällstolar, bord H 75, B 150, D 90 (cm) 2 klaffar 45 cm/st, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 1000-1500

1000 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr