NR 568767
SOFFBORD Sven Engström & Gunnar Myrstrand "Cosmos" Tingströms - Bra Bohag serien, 1960-tal, teak, H 55, Dia 90 (cm) bruksslitage.

Utropspris 800

Klubbat pris

2200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr