NR 568781
RECLINERSOFFA Cheers, 2000-tal, klädd i skinn och konstskinn, 2 ställbara fåtöljer, Längd 175, D 100 (cm), slitage, klädseln med några mindre hål på ryggen.

Utropspris 800

Klubbat pris

850 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr