NR 568782
SATSBORD 3 delar, 1960-tal, fanerade med teak, det största H 51, B 70, D 42 (cm) bruksslitage, fläckar.

Utropspris 1000

Klubbat pris

1250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr