NR 568792
SKRIVBORD Empire 1800-tal, fanerat med mahogny, beslag i mässing, H 78, B 103, D 66 (cm) slitage, nyckel saknas, lister saknas, några lösa lister medföljer, fanérbortfall, ostabilt/släppta limningar

Utropspris 600

Klubbat pris

375 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr