NR 482905
BESTICK, 135 st, "Creation Peter", 1900-talets andra hälft, nysilver med svärtade träskaft (proveniens hemmet efter Yvonne Grahn Jössefors Arvika)

Utropspris 3000

4400 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr