NR 483292
FOTPALL Ekornes "Stressless" Norge 1900-talets andra hälft, kromade stålrör, skinnklädsel, H 42, B 54 (cm) slitage.

Utropspris 300

2019-10-09 21:14:00

50 kr

12019-10-09 16:19:0150

LARS LERIN såld för 196 000 kr