NR 486592
STOL Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, bruksslitage.

Utropspris 300

2019-11-08 19:10:00

50 kr

12019-11-07 18:26:3050

LARS LERIN såld för 196 000 kr