NR 491213
GOLVLAMPA Funkis, 1900-talets mitt, plåt & stål, svärtade trädetaljer, 2 lamphållare, H 163, Dia skärm 55 (cm) bruksslitage, stickpropp saknas.

Utropspris 500

2500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr