NR 491232
GOLVLAMPOR 1 par, "Cesi M" sent 1900-tal, mässing, fotswitch, höjd 168 , dia skärm 40 (cm) bruksslitage.

Utropspris 1000

900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr