NR 491236
RÖKBORD 1940-tal, fanerat med alm & björk, infälld glasskiva, barskåp, på hjul, H 58, B 60, D 60 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 600

425 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr