NR 502513
SMINKBORD Jugend, tidigt 1900-tal, furu, H 181, B 118, D 45 (cm) bruksslitage, torrsprickor, nyckel saknas.

Utropspris 600

450 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr