NR 502518
BYRÅ Rokokostil, Rydén Möbler AB - Nybro, 1900-talets andra hälft, fanerad med mahogny, stenskiva, bronser, H 78, B 92, D 45 (cm) bruksslitage.

Utropspris 1000-1500

900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr