NR 502521
SEKRETÄR England 1900-talets andra hälft, fanerad med idegran, läderklädd skrivklaff, H 98, B 53, D 43 (cm) slitage, skavmärken, fanérsläpp/nagg i bakkant.

Utropspris 400

80 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr