NR 502532
STOLAR 4 st, Nyrenässans, 18/1900-tal, valnöt, skuren dekor, bruksslitage, något ostabila, några mindre listdelar saknas.

Utropspris 800

175 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr