NR 513584
FÅTÖLJ Vemo Industri AB - Örkelljunga, 1900-talets andra hälft, kromad benställning, klädd med konstskinn, bruksslitage, knappar saknas, 1 lös knapp.

Utropspris 300

200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr