NR 513600
KORGGRUPP 1900-talets mitt, rotting, 2 fåtöljer, soffa längd 142, bord med glasskiva H 58, B 77, D 57 (cm) slitage, sprickor & lagningar/förstärkningar, dynor med fläckar.

Utropspris 1500-2000

2800 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr