NR 515401
SERVERINGSBORD Gunnar Myrstrand "Boké" Källemo 1960-tal, ek, på hjul, utfällbar skiva, 2 lådor varav en med ljushållare i koppar, H 72, B 85, D 50 utfällt 100x85 cm, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 2000-3000

850 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr