NR 515422
VITRINSKÅP 17/1800-tal, senare målning med kineserier, brutet krön, spröjsat glas, H 108, B 97, D 25 (cm) slitage, renoverat/kompletterat, maskstunget.

Utropspris 2000-3000

2200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr