NR 515431
MATSALSBORD England, 1900-talets andra hälft, fanerat med idegran, tvådelat, på hjultrissor i mässing, H 75, B 170, D 106 (cm) bruksslitage, skavmärken, repor, 1 fot med fanérsläpp, någon fläck.

Utropspris 1000

2020-08-02 19:14:00

50 kr

12020-07-30 08:03:0050

LARS LERIN såld för 196 000 kr