NR 515436
SOFFBORD String - Seffle, emaljerad skiva signerad Claes Engquist 1970, fanerat med valnöt, H 49, B 130, D 80 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 800

475 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr