NR 533380
SALONGSBORD Chippendalestil, 1900-talets första hälft, på pelarfot, skuren dekor, höj/sänkbart 64-79, dia 94 (cm) bruksslitage, iläggsskivor saknas.

Utropspris 500

1100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr