NR 533398
SKÄNK Gustaviansk stil, 1900-talets mitt, räfflad dekor, vitmålad, H 98, B 127, D 52 (cm) bruksslitage, skavmärken, tröga dörrar.

Utropspris 2000-3000

3800 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr