NR 533904
BOKHYLLA Sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, beslag i mässing, H 110, B 140, D 30 (cm) bruksslitage, liten håltagning i bakvägg.

Utropspris 800

500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr