NR 546613
MATBORD Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, H 74, Dia 110 (cm) 2 utfällbara iläggsskivor 37 cm/st, bruksslitage, mindre fläckar, något krackelerad lack.

Utropspris 500

350 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr