NR 546616
AVLASTNINGSBORD 1900-talets mitt, med klaff & uppsats, fanerat med mahogny, fothylsor i mässing, H 57/81, B 45, D 60+30 (cm) bruksslitage.

Utropspris 400

300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr