NR 546622
KISTA Allmoge, 17/1800-tal, mörkbetsad furu, H 58, B 123, D 70 (cm) slitage, sprickor (Proveniens db efter Tore och Birgitta Sjökvist Sundsbergs Gård Sunne).

Utropspris 500

950 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr