NR 546628
GOLVUR Allmoge, Originalmålning daterad 1851, höjd 194 cm, slitage, huv mm. i lösa delar (ej kontrollerat) 1 lod medföljer, pendel saknas.

Utropspris 1000

125 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr