NR 546631
SERVERINGSVAGN Yngve Ekström, Swedese, 1900-talets andra hälft, furu, H 55, B 60, D 55 (cm) bruksslitage.

Utropspris 500

275 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr