NR 546638
FÅTÖLJ Barockstil, tidigt 1900-tal, ek, rikt skuren dekor med bla. Puttis, H 47/132, B 65 (cm) bruksslitage.

Utropspris 600

450 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr