NR 546639
TRÄDGÅRDSMÖBEL 1940-tal, 2 fåtöljer, soffa längd 181, bord H 73, B 121, D 69 (cm) bruksslitage, skavmärken, mindre färgsläpp.

Utropspris 1500-2000

2900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr