NR 546645
SKRIVBORD Gustaviansk stil, 1800-talets andra hälft, svartmålat, H 75, B 125, D 66 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 2000-3000

1400 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr