NR 546647
TRÄDGÅRDSMÖBEL 1900-talets andra hälft, aluminium, 2 stolar, bord H 64, Dia 69 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 800

1550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr