NR 551332
VITRINSKÅP Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, H 155, B 61, D 35 (cm) bruksslitage, faneret med någon mindre lagning.

Utropspris 800

Klubbat pris

500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr