NR 568758
GOLVLAMPA Belid, 1900-talets andra hälft, 2 ställbara spotlights, höjd stång 132 cm, bruksslitage.

Utropspris 300

Klubbat pris

175 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr