NR 568761
PELARBORD/FÄLLBORD 1800-talets andra hälft, H 76, B 51, D 37 (cm) slitage, fixerad skiva.

Utropspris 400

Klubbat pris

100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr